16.10.2024
Obveščamo vas, da se 1. novembra 2024 spremenijo Splošni pogoji poslovanja s poslovnimi paketi. Ključne spremembe so v naslednjih poglavjih:
- V poglavju 3.4. se 31. 10. 2024 ukine OSNOVNI – START UP paket, ki ga nadomesti START UP paket.
V Start up paket, ki bo v ponudbi od 1. 11. 2024, se lahko vključijo novoustanovljena podjetja, ki poslujejo manj kot 12 mesecev in odprejo poslovni račun ter še nimajo sklenjenega poslovnega paketa.
Paket vključuje naslednje produkte in storitve:- vodenje poslovnega transakcijskega računa,
- uporabo spletne in mobilne banke,
- izvrševanje plačilnih transakcij prek spletne/mobilne banke:
- 3 plačilni nalogi do 50.000 EUR na račun odprt pri drugi banki,
- 1 plačilni nalog na račun odprt pri Banki,
- 3 plačilni nalogi - prejeta sredstva (prilivi) v EUR na transakcijski račun znotraj Slovenije in znotraj držav članic EU/EEA,
- nadomestilo za SMS Paket +,
- mesečno najemnino za 1 POS terminal.
Veljavnost paketa je 12 mesecev od pristopa.
- V poglavju 5. se spremeni pravilo glede naslednika paketa. Po novem velja, da Osnovni start up paket in Start up paket po poteku 12 mesecev prenehata veljati, produkti in storitve pa se začnejo zaračunavati z vsakokrat veljavno Tarifo Banke.
V primeru prehoda med paketi v času trajanja poslovnega razmerja, uporabnik s podpisom Vloge za vključitev v poslovni paket soglaša z ukinitvijo predhodnega poslovnega paketa.
Če uporabnik do dneva pred predlaganim datumom začetka uporabe spremenjenih pogojev Banki pisno ne sporoči, da predloga sprememb teh splošnih pogojev ne sprejema, se šteje, da s spremembami soglaša. Če uporabnik izjavi, da ne soglaša s spremembo teh splošnih pogojev, se šteje, da je podal odpoved Pogodbe.
Spremenjeni splošni pogoji (.pdf) so na voljo na spletni strani banke in bodo 1. novembra 2024 v celoti nadomestili sedanje splošne pogoje.